кадровий склад ЗЗСО №8

КАДРОВИЙ СКЛАД ЗАКЛАДУ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ №8 ВЦА МІСТА ТОРЕЦЬК

На початок 2018-2019н.р. школа була забезпечена штатними працівниками на 100 % (вакансії відсутні).  Відповідно до штатного розпису школи з 01.01.2018 року в закладі працюють 35 педагогів, з них:

• мають вищу фахову освіту – 29;
  • базову вищу освіту – 6;
  • кваліфікаційну категорію «спеціаліст» - 11;
  • кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії» - 4;
  • кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії» - 12;
  • кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» - 5;
  • педагогічне звання «старший учитель» - 4;
  • педагогічне звання «педагог- організатор – методист» 1;
  • мають педагогічний стаж роботи від 3-10 років – 7;
  • від 10 -20 років – 11;
  • більше 20 років – 17.

Всі педагоги, які працюють у школі кваліфіковані, компетентні та відповідальні спеціалісти. Уроки проводять відповідно до сучасних вимог організації навчально-виховного процесу. Систематично впроваджують найновіші досягнення педагогічної науки, застосовують у роботі з учнями різноманітні форми навчання: проблемні, тренінгові, дослідницькі, проектні методи, встановлюють міжпредметні зв'язки на уроках, застосовують завдання розвивального характеру. Сумлінно ставляться до підвищення своєї кваліфікації. Вчасно проходять курси та атестуються.

В.о. директора закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №8 Ганзюк Ольга Миколаївна, освіта вища, стаж педагогічної роботи 32 роки.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Дунаєвська Олена Геннадіївна, освіта вища, стаж педагогічної роботи 21 рік.

Заступник директора з виховної роботи Шинкаренко Олена Миколаївна, освіта вища, стаж педагогічної роботи 15 років.