територія обслуговування, закріплена за ЗЗСО №8

КЕРІВНИКА ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від _19.03.2018 №__152р___ ________

м. Торецьк

Про порядок ведення обліку дітей

шкільного віку та учнів, які

проживають чи перебувають

у місті Торецьку

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 № 684 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів», керуючись підпунктом 3 пункту «б» статті 27, підпунктом 4 пункту «б» статті 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пунктом 15 частини 1 статті 4, частиною 2 статті 4, частиною 3 статті 6 Закону України «Про військово-цивільні адміністрації»,

1. Визначити міське управління освіти структурним підрозділом, відповідальним за створення та постійне оновлення реєстру даних про дітей шкільного віку та учнів, які проживають чи перебувають у місті Торецьку (далі – реєстр).
  2. Закріпити територію обслуговування за закладами загальної середньої освіти міста Торецька (додаток 1).
  3. Затвердити Порядок ведення обліку дітей шкільного віку та учнів, які проживають чи перебувають у місті Торецьку (далі - Порядок) (додаток 2).
  4. Затвердити форму внесення персональних даних дітей шкільного віку та учнів до реєстру (додаток 3).
  5. Міському управлінню освіти (Орешкін) забезпечити виконання даного Порядку.
  6. Вважати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету міської ради від 20.07.2016 № 242 «Про затвердження робочої групи з обліку дітей і підлітків шкільного віку».
  7. Координацію за ходом виконання розпорядження покласти на міське управління освіти (Орешкін), контроль – на заступника керівника військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області Кульбачну О.Г.

Керівник військово-цивільної адміністрації                                           Я.Д. Руденко

до розпорядження керівника

військово-цивільної адміністрації

від _______________ № _________

ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 8

ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ МІСТА ТОРЕЦЬК ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Вулиці м.Торецька: Краснодонська,  Уханьова, Пушкіна, Шкільна, Оренбурзька,  Гагаріна, Глінки, Юності,  Іркутська, Васнєцова, Бєлінського, Космонавтів, Поповича, Комарова, Луганська, Астраханська,  Бєлгородська, Благодатна, Бородіна,  Конституції, Лисенко, 8 Березня,  Онезька, Будівельників, Паризької комуни, Перемоги,  Скачкова, Сормовська, Софіївська, Тоболенка, Тульська, В. Чкалова, Щербакової, Променева, Народна, Незалежна.

Провулки м.Торецька: Ризький, Спортивний.

Проспекти м.Торецька: Шахтарів (парні номери будинків).

Заступник керівника

військово-цивільної адміністрації

міста Торецьк Донецької області                                                              О.Г.Кульбачна