матеріально-технічна база ЗЗСО №8

МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗЗСО №8

Для забезпечення результативності  навчально-виховного процесу, оволодіння учнями базовими загально навчальними вміннями і навичками, спрямованих на розвиток індивідуальних здібностей кожної дитини, створюються умови для самореалізації, а саме:

— використовуються можливості шкільного методичного кабінету;

— бібліотеки;

— кабінет інформатики;

• кабінет з предметів художньо-естетичного та образотворчого мистецтва;
  •  кабінет української мови та літератури;

—  кабінет фізики;

—  кабінет  біології;

— кабінет хімії;

— актова зала;

— кабінет англійської мови;

— кабінет обслуговуючої праці.

Адміністрація школи спільно з учительським колективом, обслуговуючим персоналом та батьками учнів намагається створити умови для роботи і навчання, відремонтувати та довести до норм та вимог сьогодення класні кімнати та навчальні кабінети, забезпечити школу новим сучасним обладнанням.

Кожен рік виконуються  косметичні ремонти, є висновки державної санітарно – епідеміологічної служби про відповідність приміщень вимогам санітарних норм і правил, дозвіл пожежної частини, протоколи замірів опори ізоляції електромережі.

Забезпеченість закладу меблями — 100%. Більшість кабінетів і класних кімнат відповідає типовим перелікам та вимогам навчальних програм.

Проте, все більше виникає проблема заміни учнівських стільців і парт на сучасні.

В школі функціонують їдальня на 126 посадочних місць, медичний кабінет, ізолятор,  спортивний зал, зал для проведення занять з вільної боротьби.

За  роки експлуатації споруди школи капітального ремонту не відбувалося.