Соціальна служба школи

Соціальний педагог школи - Козунова Юлія Євгенівна

У 2018-2019 навчально році протягом жовтня  психологічною службою ЗЗСО №8 проводились заходи з протидії торгівлі людьми з метою виховання гендерної культури та гендерної рівності:

- 9 клас просвітницька дискусія "Види насильства"

- робота з коміксами "Твоє життя - твій вибір"

МЕДІАЦІЯ

у ЗОШ - інтернаті І-ІІІ ступенів

2015 - 2017 р. р.

Етапи впровадження медіації

vНавчання в місті Київ – жовтень 2015 р.

vПросвітницька діяльність (презентації,анкетування, тренінги) – листопад/березень 2015/16 р.р.

v     Медіаційні зустрічі з вирішення конфліктів серед учасників навчального процесу – 2015/17 р.р.

Відновні практики в навчальних закладах:

Техніка Кола – це багатовіковий спосіб вирішення конфліктів, який у різних формах існує в культурі багатьох народів. Українці теж зберегли у своїй життєдіяльності такі форми культури, в яких сім’я і учасники конфліктної або кримінальної ситуації, звертаючись до традицій примирення в кризові моменти свого життя, спільно вирішують, як змінити ситуацію в інтересах кожного з тим, щоб це сприяло реалізації моральних цінностей.

Кола бувають: тематичними,примирення,зцілення.

Тематичні кола:

*     Запобігання конфліктів в учнівському колективі»

*     «Образи - початок насильства»

*     «Профілактика булінгу»

*     «»Причини конфліктів»

За період з 2015  по 2017 рік проведено 24 тематичних кола серед учнів 6-11 класів.

МЕДІАЦІЯ

Це добровільний і конфіденційний процес, в якому нейтральна особа (медіатор) допомагає сторонам знайти взаємоприйнятний варіант вирішення проблемної ситуації.

Медіатор несе відповідальність за процес, а не за рішення!

За період з 2015 по 2017 рік серед учнів 6-10 класів проведено 12 медіаційних зустрічей, вирішено 6 конфліктів між однокласниками.